מרפאת שיניים עדי
.

למעלה מ- 38 שנות ניסיון

טיפולי שיניים לילדים ומבוגרים!

יישור שיניים | השתלת שיניים ושיקום הפה
ציפויי שיניים |  
רפואת שיניים כללית

שד' רוטשילד 13, חדרה

לייעוץ התקשרו:
073-7588555

 

.

.

מרפאת עדי מעניקה מגוון
טיפולי שיניים לילדים ומבוגרים

טיפולי אורטודונטיה - יישור שיניים

טיפול יישור שיניים לילדים ולמבוגרים מבוצע על-ידי ד"ר נפתלי ברזניאק – אורתודנט מומחה מהמובילים בתחום! ד"ר ברזניאק בעל וותק וניסיון כאורתודנט של למעלה מ- 30 שנים, והוא עובד כאורטודנט במרפאתנו מזה 28 שנים.

שתלים דנטלים

השתלת שיניים היא חלק מתהליך שיקום הפה, שאפשר לבצע בשלבים. במסגרת השתלת השיניים, המומחה מחדיר שתלים דנטליים, במקומן של השיניים החסרות. היתרון של השתלת השיניים שהוא מהווה תחליף קבוע לשיניים למשך שנים ארוכות.

ציפויי שיניים למינייט

ציפויי שיניים הם דרך שמרנית יחסית לתיקון מספר מצבים: מנח לא תקין של השיניים (שן מסובבת, שקועה בקשת השיניים וכו', לאחר שנפסלה האופציה האורתודנטית, העדיפה לתיקון פגם זה), צורת שיניים לא אסתטית (שן מוקטנת יחסית לאחרות, שיניים שחוקות או שבורות), רווחים בין השיניים וצבע לא אסתטי. ציפויי הלמינייט עמידים מאוד ולרוב יחזיקו מעמד שנים רבות.

שיקום הפה

אנו מחלוצי השימוש בשיקום על גבי שתלים המבוצעים על-ידי מומחים! לרופאנו למעלה מ- 30 שנות ניסיון בתחום. במרפאתנו מבצעים את כל סוגי השיקום: כתרי זירקוניה ממוחשבים, תותבות, תותבות חלקיות, כתרים וגשרים על גבי שתלים, תותבות שלמות על גבי שתלים ותותבות חלקיות על גבי שתלים.

לייעוץ התקשרו: 
073-7588555

או מלאו את הפרטים הבאים:

אודות מרפאת עדי:

מרפאת שיניים עדי, מרפאת השיניים המוכרת והוותיקה בחדרה עם 38 שנות ניסיון משלבת טיפולי שיניים כלליים וטיפולים מורכבים ע"י מומחים בכירים מכל תחומי רפואת השיניים.

צוות המרפאה מונה 10 רופאי שיניים ביניהם מומחה ליישור שיניים, מומחה לכירורגיה, מומחה לטיפולי שורש, מומחה לטיפולי חניכיים ו-5 רופאי שיניים כלליים.

מרפאת שיניים עדי מצויידת בציוד חדיש ומתקדם הכולל סורק אינטראורלי לביצוע כתרי זירקוניה ממוחשבים, מכשירים דיגיטליים מתקדמים לצילום פנורמי וצפלומטרי, וסורק לצילומי רנטגן.

איפה אנחנו נמצאים?
שדרות רוטשילד 13, חדרה

כותרת האירוע

מיקום: שדרות רוטשילד 13, חדרה, ישראל

2018-03-01 10:30 - 2018-03-01 16:00

מדוע כדאי להשתתף באירוע

לייעוץ התקשרו:
073-7588555

או מלאו את הפרטים הבאים:

מנוהל על ידי:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.